Warsztat z Brown Brothers Harriman pt. „Integralność zasad rachunkowości w grupie – wybrane aspekty konsolidacji. Studium przypadku”


Prowadzący: Ewelina Bednarczyk, Natalia Marek, Karolina Pochopień (ACCA)

Opis: Czy rola księgowego kończy się na księgowaniu faktur? Nic bardziej mylnego! W ramach warsztatu wyjaśnimy co dzieje się z danymi jednostkowymi po zamknięciu ksiąg.  W praktyczny sposób zaprezentujemy przygotowanie do konsolidacji tj. pracę nad analizą danych jednostkowych grupy kapitałowej. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość samodzielnie sprawdzić poprawność danych oraz ich dostosowanie do wymogów polityki rachunkowości całej grupy.


O prelegentach:

Ewelina Bednarczyk jest Kierownikiem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Jest absolwentką kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Swoją karierę w BBH rozpoczęła na ostatnim roku studiów jako stażystka.

Natalia Marek jest Analitykiem do spraw szkoleń w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Zajmuje się planowaniem, tworzeniem oraz dostarczaniem szkoleń dla zespołów księgowych. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Karolina Pochopień (ACCA) jest Liderem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Związana z BBH od 2014 roku. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowe. Od 2018  jest członkiem ACCA.


O firmie:

Od ponad 200 lat Brown Brothers Harriman zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie bankowości prywatnej, zarządzania inwestycjami i usług dla inwestorów, pomagając osobom fizycznym, rodzinom, przedsiębiorstwom i instytucjom chronić ich dobrobyt finansowy i zwiększać ich majątek w miarę upływu czasu.

Naszym priorytetem jest stworzenie środowiska, w którym możesz się rozwijać, budować satysfakcjonującą karierę i otrzymywać uznanie, na które zasługujesz. Do Ciebie należy wybór sposobu, w jaki to zrobisz. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaangażowanie się w projekty poza swoją rolą, czy ścisła współpraca z mentorami, którzy poprowadzą Cię przez trudny projekt, istnieje wiele sposobów na rozwijanie swoich umiejętności w BBH, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Gotowy, aby wywrzeć wpływ?

Odwiedź www.bbh.com/careers, aby poznać możliwości, od staży po stanowiska kierownicze.