Letnie Igrzyska z Rachunkowości
im. prof. dr. hab. Bronisława Micherdy


Gdy za oknem świeci słońce, a lato zbliża się wielkimi krokami, pojawia się wydarzenie, na którym niewątpliwie warto się pojawić – „Letnie Igrzyska z Rachunkowości im. prof. dr. hab. Bronisława Micherdy”.

To dwudniowe ogólnopolskie wydarzenie przyciąga wielu studentów z różnych uczelni, dzięki czemu jest okazją do zawiązania nowych, ciekawych znajomości. Co najważniejsze – to również idealna szansa na zdobycie ogromnej dawki wiedzy i mnóstwa innych korzyści.

LIR jest organizowany wspólnie z  Oddziałem Okręgowym w Krakowie  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Kołem Naukowym Rewizji Finansowej „AUDYT” oraz Klubem Młodych Księgowych.

Oprócz tego, wydarzenie ma wielu partnerów takich jak: CIMA, PwC Polska, firma AUDITORS Górka&Szulc czy Miesięcznik Rachunkowość.

To oni gwarantują, że te dwa dni są pełne godnych uwagi prelekcji i warsztatów, a punkt główny programu, jakim jest Konkurs z rachunkowości, obfituje w atrakcyjne nagrody, które niewątpliwie zachęcają do poszerzania swojej wiedzy i do sumiennego przygotowania się. A to z kolei gwarantuje zdobywanie nowych możliwości i nowych doświadczeń.

Podczas LIR-u organizowana jest również sesja posterowa, gdzie można zaprezentować wyniki swoich badań lub przedstawić zagadnienia, którymi chcemy podzielić się z uczestnikami wydarzenia, za co także można zdobyć wyróżnienia oraz nagrody.