PATRONI MEDIALNI


Koło Studenckie AWF Channel
AWF Channel to Koło Studenckie działające na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. AWF Channel – zgodnie z ich hasłem – „Łączy ludzi aktywnych”. Głównym celem Koła jest promocja przyszłych wydarzeń oraz tworzenie relacji z minionych. Zatem członkowie Koła są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś godnego uwagi oraz ważnego dla życia studenckiego, a co za tym idzie – również wartego zrelacjonowania.

W ramach współpracy nawiązanej pomiędzy naszymi Kołami, AWF Channel umożliwia nam relacjonowanie organizowanych przez nas wydarzeń – w formie fotorelacji bądź krótkich filmików. Dzięki nim również udało nam się stworzyć pierwszy profesjonalny filmik promujący działalność KNR oraz zachęcający do wzięcia udziału w naszej rekrutacji i dołączenia do naszego grona.


Finespresso
Finespresso to serwis rekrutacyjny dla księgowych i finansistów w całej Polsce.
Ich ogłoszenia są jak espresso – esencjonalne i bez zbędnej słodyczy.
Więcej na: www.finespresso.pl

Portal Finespresso objął Patronatem Medialnym II edycją Forum Rachunkowości – naszego trzydniowego cyklu warsztatów i prelekcji, prowadzonych przez praktyków ze świata rachunkowości i finansów.
Tym samym zapoczątkowała się piękna współpraca pomiędzy KNR a Finespresso.WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI ZEWNĘTRZNYMI


Brown Brothers Harriman
Od ponad 200 lat Brown Brothers Harriman zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie bankowości prywatnej, zarządzania inwestycjami i usług dla inwestorów, pomagając osobom fizycznym, rodzinom, przedsiębiorstwom i instytucjom chronić ich dobrobyt finansowy i zwiększać ich majątek w miarę upływu czasu.

Naszym priorytetem jest stworzenie środowiska, w którym możesz się rozwijać, budować satysfakcjonującą karierę i otrzymywać uznanie, na które zasługujesz. Do Ciebie należy wybór sposobu, w jaki to zrobisz. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaangażowanie się w projekty poza swoją rolą, czy ścisła współpraca z mentorami, którzy poprowadzą Cię przez trudny projekt, istnieje wiele sposobów na rozwijanie swoich umiejętności w BBH, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Gotowy, aby wywrzeć wpływ?
Odwiedź www.bbh.com/careers, aby poznać możliwości, od staży po stanowiska kierownicze.


HedgeServ
Firma HedgeServ jest globalnym zarządcą funduszy. Biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Luksemburgu, Polsce, Bułgarii czy Australii. Krakowska siedziba HedgeServ powstała w 2017 roku i zlokalizowana jest w kompleksie O3 Business Campus przy ulicy Opolskiej 112. Obecnie nasze biuro liczy ponad 270 pracowników.

Najczęściej rekrutowane stanowiska z obszaru księgowości funduszy i administracji inwestycyjnej to: Fund Accountant, Investor Services Administrator, Middle Office Analyst, Treasury Associate.
Obecnie rekrutujemy studentów/absolwentów studiów o kierunkach: finanse i księgowość, ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze.


State Street Bank
State Street to wiodący dostawca usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych, działający na całym świecie. W Polsce jesteśmy od 2007 roku i cały czas rozwijamy się oraz powiększamy nasz zespół. Nasz pierwszy polski oddział powstał w Krakowie. Od lutego 2016 r. działa nasze biuro w Gdańsku. W biurach w Krakowie i Gdańsku zatrudniamy specjalistów w ponad 30 działach. Tworzymy środowisko pracy, w którym wszyscy czują się zaangażowani, docenieni, a także mają możliwość ciągłego rozwoju. Chcesz do nas dołączyć? Poznaj nas!


Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

Rozwijanie talentów wśród młodych ludzi i promocja nowych kadr poprzez umożliwienie im zdobycia gruntownej wiedzy jest jednym z podstawowych celów Stowarzyszenia.

Koło Naukowe Rachunkowości ściśle współpracuje z SKwP. Dzięki wsparciu krakowskiego Oddziału Okręgowego organizujemy konferencje naukowe oraz Letnie Igrzyska z Rachunkowości, gdzie SKwP dba nie tylko o atrakcyjność wydarzenia, ale również gwarantuje zdobywanie wiedzy na wysokim poziomie i rozwijanie umiejętności, dzięki prowadzonym warsztatom oraz wykładom.


Klub Młodych Księgowych
Klub Młodych Księgowych to organizacja działająca z ramienia Oddziału Kraków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Głównym zadaniem Klubu jest integrowanie środowiska studenckiego i młodych pracowników nauki – osób zainteresowanych zawodami związanymi z rachunkowością, studiujących lub pracujących w Krakowie.

Członkostwo w KMK stwarza możliwości doskonalenia umiejętności zawodowych w postaci szkoleń i kursów oraz umożliwia wymianę doświadczeń. Klub zajmuje się poszerzaniem wiedzy z zakresu rachunkowości oraz rewizji finansowej w środowisku akademickim.

Koło Naukowe Rachunkowości współtworzy wraz z KMK wiele wydarzeń, a w tym Letnie Igrzyska z Rachunkowości.


Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA
CIMA jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Profesjonalna kwalifikacja z rachunkowości zarządczej CIMA to zestaw kompetencji uznawany na całym świecie za najbardziej poszukiwany i aktualny w obszarze finansów przedsiębiorstwa.

CIMA dba, aby również członkowie Koła Naukowego Rachunkowości nabywali wiedzę z obszaru rachunkowości zarządczej. Jako nasz partner, CIMA chętnie przeprowadza dla nas prelekcje i wykłady oraz przedstawia korzyści płynące z posiadania prestiżowej kwalifikacji CIMA.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie współpracuje z Instytutem CIMA, by ułatwić wszystkim zainteresowanym studentom drogę do zdobycia kwalifikacji CIMA. Wśród studentów UEK-u program CIMA ma swojego Ambasadora, z którym można kontaktować się w celu uzyskania wszelkich informacji odnośnie kwalifikacji CIMA.


Association of Chartered Certified Accountants – ACCA
ACCA jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalną na całym świecie kwalifikację przeznaczoną dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze finansów, rachunkowości i zarządzania. Kwalifikacja ACCA to jedna z najbardziej cenionych przez pracodawców i rozpoznawalnych biznesowych kwalifikacji zawodowych.

Dzięki współpracy z ACCA członkowie KNR mieli możliwość uczestnictwa w międzynarodowej konferencji w Warszawie, a ponadto, ACCA zawsze wspiera Koło podczas Targów Kół Naukowych, Dnia Otwartego UEK-u oraz podczas naszego wydarzenia o nazwie „Każda pliszka swój ogonek chwali – czyli o zaletach studiowania rachunkowości”.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie współpracuje z ACCA, by ułatwić wszystkim zainteresowanym studentom drogę do zdobycia kwalifikacji ACCA. Wśród studentów UEK-u program ACCA ma swojego Ambasadora, z którym można kontaktować się w celu uzyskania wszelkich informacji odnośnie kwalifikacji ACCA.WSPÓŁPRACA Z KOŁAMI STUDENCKIMI


Rada Kół Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Rada Kół Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zrzesza studentów działających w ponad 40 Kołach Naukowych i nauczycieli akademickich reprezentujących różne dziedziny nauk ekonomicznych, społecznych i prawnych, posiadających różnorodną wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Dzięki współpracy z RKN mamy możliwość brać udział w organizowanych przez nich wydarzeniach, dzięki czemu zdobywamy nową wiedzę, doświadczenia i umiejętności, rozwijamy swój światopogląd oraz sieć kontaktów. Poprzez RKN mamy możliwość łączyć siły i pracować wspólnie z innymi organizacjami działającymi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.


Koło Naukowe Controllingu i Finansów
Koło Naukowe Controllingu i Finansów działa przy Katedrze Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ze względu, iż nasze Koła promują wspólny kierunek jakim jest „Rachunkowość i controlling”, organizujemy razem debatę oksfordzką, podczas której członkowie obu Kół argumentują dlaczego warto wybrać jedną z tych dziedzin. Jest to szczególnie przydatne dla studentów drugiego roku kierunku „Rachunkowość i controlling”, którzy stoją przed wyborem specjalności.

Wraz z KN Controllingu i finansów promujemy również nasz wspólny kierunek podczas Dni Otwartych UEK-u.


Koło Naukowe Rewizji Finansowej „AUDYT”
Koło Naukowe Rewizji Finansowej „AUDYT” działa przy Katedrze Rachunkowości Finansowej w Instytucie Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wraz z KNRF „AUDYT” mamy przyjemność współtworzyć wydarzenia takie jak: Konferencja Wydziału Finansów i Prawa oraz Letnie Igrzyska z Rachunkowości.

Ponadto, organizujemy wspólne debaty oksfordzkie, podczas których poruszamy tematy znajdujące się we wspólnym obszarze zainteresować naszych Kół.