Właśnie ruszyła rekrutacja do Koła Naukowego Rachunkowości na semestr letni roku akademickiego 2020/21!

To niepowtarzalna okazja, aby dołączyć do naszego zespołu i mieć okazję jeszcze w tym roku zacząć działać w jednym z najaktywniejszych Kół Naukowych na naszej Uczelni.

Jak wygląda nasza rekrutacja?

Rekrutacje do KNR składa się z dwóch etapów, a każdy z nich pozwala nam uzyskać informacje, które są nam niezbędne w procesie rekrutacyjnym i pomagają w lepszym poznaniu kandydatów.

 

I ETAP – Formularz rekrutacyjny

Wypełnienie formularza pozwala nam przede wszystkim lepiej poznać osoby starające się o członkostwo w naszym Kole. Formularz dostarcza informacji odnośnie tego, w jaki sposób osoby te dowiedziały się o naszej działalności, w jakich wydarzeniach organizowanych przez nas brały udział, a także dlaczego chcą do nas dołączyć 😉

 

Formularz rekrutacyjny znajdziesz ⇒ TUTAJ

Nie zwlekaj, bo czas na jego wypełnienie masz do 3 marca!

 


 

II ETAP – Rozmowa rekrutacyjna

Jest to drugi, a zarazem ostatni etap rekrutacji. Podczas tego spotkania możemy jeszcze lepiej poznać naszych kandydatów, poruszając kwestie, które zostały przedstawione w formularzu rekrutacyjnym.

Zaznaczamy, że rozmową rekrutacyjną nie należy się przejmować – też jesteśmy studentami i jest to przede wszystkim luźna rozmowa 😉

 

Informację o zakwalifikowaniu do II etapu otrzymasz mailowo do 5 marca, a rozmowy rekrutacyjne odbędą się kilka dni później w formie online.

 


Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, to w pierwszej kolejności zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie – dzięki temu będziesz na bieżąco z niezbędnymi informacjami.

Koniecznie obejrzyj też przygotowany przez nas materiał, z którego dowiesz się więcej o rekrutacji oraz o działalności Koła 😉

Do zobaczenia podczas rekrutacji !!!