Prelekcja z HedgeServ pt. „Dzień z życia księgowego w międzynarodowym środowisku w trybie Home Office” + sesja Q&A


Opis prelekcji: Uczestnicy prelekcji dowiedzą się, jak wygląda dzień pracy księgowego ds. funduszy w firmie HedgeServ, na czym polega współpraca z innymi zespołami zlokalizowanymi w innych biurach na świecie oraz jakie rozwiązania firma oferuje w ramach pracy zdalnej. Podczas prelekcji opowiemy również o różnych aktywnościach społecznych podejmowanych przez pracowników, które przy obecnych ograniczeniach odbywają się w trybie wirtualnym.


Po prelekcji odbędzie sesja Q&A, podczas której prelegent odpowie na pytania uczestników spotkania.

Zachęcamy więc do zadawania pytań w formularzu zgłoszeniowym lub wysyłania ich na adres e-mail: forum.rachunkowosci.knr@gmail.com


O prelegencie:

Rafał Pasek – rozpoczął swoja przygodę z księgowością funduszy inwestycyjnych 7 lat temu, natomiast od pięciu lat jest częścią międzynarodowego zespołu firmy HedgeServ. Początkowo pracował w biurze HedgeServ w Dublinie na stanowisku księgowego, następnie wraz z otwarciem się biura w Krakowie w 2017 roku, brał udział w przekazywaniu procesów księgowych z Irlandii do Polski. Pracował w krakowskim biurze HedgeServ od początku jego istnienia na stanowisku Supervisora, a następnie Asystenta Managera w departamencie NAV, a obecnie jest członkiem zespołu ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników.


O firmie:

Firma HedgeServ jest globalnym zarządcą funduszy. Biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Luksemburgu, Polsce, Bułgarii czy Australii. Krakowska siedziba HedgeServ powstała w 2017 roku i zlokalizowana jest w kompleksie O3 Business Campus przy ulicy Opolskiej 112. Obecnie nasze biuro liczy ponad 270 pracowników.

Najczęściej rekrutowane stanowiska z obszaru księgowości funduszy i administracji inwestycyjnej to:
– Fund Accountant
– Investor Services Administrator
– Middle Office Analyst
– Treasury Associate

Obecnie rekrutujemy studentów/absolwentów studiów o kierunkach: finanse i księgowość, ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze.