Panel dyskusyjny z Brown Brothers Harriman pt.

„Rachunkowość XXI wieku czyli jak połączyć wiedzę, praktykę i technologię”


Prowadzący: dr Marta Kraszewska

Eksperci: Patryk Goszczycki, Katarzyna Lenart-Lisowska, Karolina Pochopień (ACCA), Ewa Pytel (ACCA)

Opis: W trakcie spotkania zaprezentujemy obszar działania departamentu Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej w Brown Brothers Harriman. Zapytamy doświadczonych ekspertów, jak z sukcesem łączyć wiedzę, praktykę i technologię czyli jak wygląda codzienna praca księgowego w XXI wieku? Jak transformacja technologiczna zmienia oblicze codziennej księgowości? Jak zmieniają się trendy i oczekiwania klientów? Wreszcie opowiemy o naszych pracownikach i jak ich różnorodne ścieżki kariery pomogły im odnaleźć się w świecie księgowości i sprawozdawczości finansowej niewątpliwie interesujących struktur jakimi są alternatywne fundusze inwestycyjne.


O prelegentach:

Dr Marta Kraszewska jest Dyrektorem Departamentu Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Posiada wieloletnie doświadczenie z zarządzaniu dużymi zespołami finansowymi w międzynarodowym środowisku. Pracę w BBH rozpoczęła w 2014 roku. Posiada doktorat z automatyki i robotyki uzyskany na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od 2005 roku jest wykładowcą tej uczelni, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu sztucznej inteligencji, finansów i ekonomii. Jest współautorem 3 monografii naukowych.

Patryk Goszczycki jest Liderem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Z firmą i Alternatywami związany od początku swojej kariery. Jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i posiada certyfikat International Investment Fund Services. Prywatnie sędzia koszykarski w KOZKosz.

Katarzyna Lenart-Lisowska jest Menedżerem w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Od początku kariery zawodowej związana z finansami i audytem. Przed dołączeniem do BBH w 2015 zajmowała managerską rolę w Deloitte Audyt Sp. z o.o. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Karolina Pochopień (ACCA) jest Liderem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Związana z BBH od 2014 roku. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowe. Od 2018  jest członkiem ACCA.

Ewa Pytel (ACCA) jest Vice-Dyrektorem w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Od początku kariery zawodowej związana z finansami i audytem. Przed dołączeniem do BBH w 2019 roku pracowała jako Head of Internal Audit w Tesco będąc odpowiedzialna za spółki z obszaru Europy Centralnej. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta i ACCA. Jest absolwentką kierunku Rachunkowość oraz kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.


O firmie:

Od ponad 200 lat Brown Brothers Harriman zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie bankowości prywatnej, zarządzania inwestycjami i usług dla inwestorów, pomagając osobom fizycznym, rodzinom, przedsiębiorstwom i instytucjom chronić ich dobrobyt finansowy i zwiększać ich majątek w miarę upływu czasu.

Naszym priorytetem jest stworzenie środowiska, w którym możesz się rozwijać, budować satysfakcjonującą karierę i otrzymywać uznanie, na które zasługujesz. Do Ciebie należy wybór sposobu, w jaki to zrobisz. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaangażowanie się w projekty poza swoją rolą, czy ścisła współpraca z mentorami, którzy poprowadzą Cię przez trudny projekt, istnieje wiele sposobów na rozwijanie swoich umiejętności w BBH, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Gotowy, aby wywrzeć wpływ?

Odwiedź www.bbh.com/careers, aby poznać możliwości, od staży po stanowiska kierownicze.