Warsztat z Brown Brothers Harriman pt. „Za kulisami inwestycji – tajniki księgowości. Studium przypadku”


Prowadzący: Patryk Goszczycki, Rafał Iwanko, Natalia Marek

Opis: W trakcie warsztatu uczestnicy będą mogli zapoznać się z niewątpliwie ciekawą z punktu widzenia rachunkowości strukturą alternatywnego funduszu inwestycyjnego oraz zobaczyć jak wygląda przepływ kapitału, finansowanie inwestycji alternatywnych i ich obsługa od strony księgowej. Praktyczny wymiar warsztatu pozwoli nie tylko zobaczyć wybrane elementy codziennej pracy w dziale finansowym, ale przede wszystkim zmierzyć się z praktycznymi zadaniami i wykorzystać wiedzę z zakresu rachunkowości zdobytą w trakcie studiów.


O prelegentach:

Patryk Goszczycki jest Liderem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Z firmą i Alternatywami związany od początku swojej kariery. Jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i posiada certyfikat International Investment Fund Services. Prywatnie sędzia koszykarski w KOZKosz.

Rafał Iwanko jest Liderem Zespołu w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Z firmą i departamentem związany od 2014 roku. Jest absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Student ACCA. Prywatnie fan sportu i aktywnego wypoczynku.

Natalia Marek jest Analitykiem do spraw szkoleń w Departamencie Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej Alternatywnych Funduszy Inwestycyjnych w Brown Brothers Harriman. Zajmuje się planowaniem, tworzeniem oraz dostarczaniem szkoleń dla zespołów księgowych. Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.


O firmie:

Od ponad 200 lat Brown Brothers Harriman zapewnia wiedzę specjalistyczną w zakresie bankowości prywatnej, zarządzania inwestycjami i usług dla inwestorów, pomagając osobom fizycznym, rodzinom, przedsiębiorstwom i instytucjom chronić ich dobrobyt finansowy i zwiększać ich majątek w miarę upływu czasu.

Naszym priorytetem jest stworzenie środowiska, w którym możesz się rozwijać, budować satysfakcjonującą karierę i otrzymywać uznanie, na które zasługujesz. Do Ciebie należy wybór sposobu, w jaki to zrobisz. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaangażowanie się w projekty poza swoją rolą, czy ścisła współpraca z mentorami, którzy poprowadzą Cię przez trudny projekt, istnieje wiele sposobów na rozwijanie swoich umiejętności w BBH, jednocześnie dobrze się bawiąc.

Gotowy, aby wywrzeć wpływ?

Odwiedź www.bbh.com/careers, aby poznać możliwości, od staży po stanowiska kierownicze.